אודות

נעמי כהן | הבית למשכנתאות ומימון נדל

Enter your text here

Enter your text here

נעים מאד,

שמי נעמי כהן יועצת משכנתאות והלוואות מימון נדל״ן.

אני למעלה מעשור בתחום הפיננסים הכולל הלוואות משכנתא ופתרונות מימון לנדל״ן, מייסדת ומנהלת את ״הבית למשכנתאות ומימון נדל״ן״.

לתחום הגעתי אחרי הבנת פוטנציאל היתרון של ייעוץ ולווי אישי ומקצועי בתהליך לקיחת הלוואות למטרות מגורים, ונדל״ן עסקי ע״י ייעוץ חיצוני שאינו מקושר לבנק.

הלוואות בנקאיות, הן משכנתאות והן עסקיות, לרבים מאיתנו היא ההתחייבות הכלכלית הגדולה ביותר.

התהליך פעמים רבות מלווה בחששות שהם לגיטימיים לחלוטין,

המידע הרב במרשתת ושיח עם חברים/ עמיתים שעשו את את התהליך לא מפחית את החרדה, האתגר מתעצם כאשר הבנק המומחה בתחום לא תמיד פנוי וקשוב לצרכים שלכם.

כאן אני נכנסת לתמונה, עם ידע מקצועי וקשרי עבודה איכותיים שרקמתי בבנקים אני מלווה אתכם בכל התהליך החל מתכנון מדוייק של ההלוואה כדי שתתאים עבורכם: למטרת הקניה, להון העצמי שברשותכם ולגובה ההחזרים החודשי בהם אתם יכולים לעמוד.

משם ממשיכה למשא ומתן להשגת ריביות מינימליות ונמצאת שם עבורכם עד שההלוואה מאושרת ואתם מגשימים את החלום לבית או מימוש הרעיון הייזמי שלכם.

וכך אני מגשימה את חזון העסק: לסייע ללוקחי הלוואות בנקאיות בין אם זה למגורים או נדל״ן עסקי ליצור את ההלוואה הזולה ביותר ובתנאים מותאמים.

מאות לקוחות בעלי משכנתאות והלוואות לנדל״ן עסקי קיבלו שליטה על ההלוואות והפכו להיות מנהלים של ההלוואה ולא המנוהלים.

אנו משתמשים בתמהילים חכמים ומשיגים ריביוות נמוכות במיוחד ובכך מקצצים בצורה דרסטית את החוב לבנק.

נקודת ההנחה היא כי ההלוואה צריכה לשרת אתכם- להביא לפועל את חלומות הנדל״ן שלכם, ולא אתם משרתים אותה- בתשלום ריביות גבוהות והחזרים חודשיים שלא מאפשרים ״לסגור את החודש״ .

כדי להעצים את תחום הייעוץ בו אני מאמינה הרחבתי את פעילותי ולאחר שניהלתי את מחוז מרכז של התאחדות יועצי המשכנתאות בישראל נבחרתי לחברת ההנהלה ובכך השפעתי על התחום התעצמה. תחת ההתאחדות נמצאים מעל 1,300  יועצי משכנתאות אותם אני מייצגת בשם  ההתאחדות מול הבנקים. אנו יוצרים שיתופי פעולה מול הבנקים  שפוגשים בקצה את טובת הלקוחות שלנו כאשר כוח של קבוצה נמצא מאחורי הכל אפשרי!